Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina Żarnowiec położona jest w północno-wschodniej części województwa śląskiego, na granicy województw świętokrzyskiego i małopolskiego, nad rzeką Pilicą. Tereny gminy leżą na pograniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz Wyżyny Miechowskiej. Ich południowa część znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego „Orlich Gniazd”. Krajobraz ma charakter równinny i zdominowany jest przez pola i łąki.

Gmina z historią

: Preloader. : Preloader.

Aktualności

Informacja o szczepieniu

Informacja o szczepieniu

 

Informacja o szczepieniu

Koło Gospodyń Wiejskich z Woli Libertowskiej serdecznie zaprasza na szczepienie przeciwko covid-19 w dniu 15.08.2021r. (tj niedziela) od godz 1500 do 2000 na plac pod nr 132 przy Galerii Krzyży i Kapliczek w Woli Libertowskiej. Szczepienie zapewnia Mobilny Punkt Szczepień Jura Rescue Team s.c . Dostępne szczepionki: Pfizer lub jednodawkowa Johnson&Johnson.

Osoby zainteresowane szczepieniem,  będą mieć również taką możliwość w dniu 18.08.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Żarnowcu. Szczepienia dokona firma Szpakmed z Rudy Śląskiej. Przypominam jednocześnie o II dawce  szczepień osób, które otrzymały I dawkę szczepionki w dniach 21 i 28 lipca br.

Należy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość oraz wypełnić kwestionariusz dostępny na stronie jak również w miejscu szczepienia.

W dalszym ciągu  istnieje możliwość wzięcia udziału w loterii narodowego programu szczepień. Aby z niego skorzystać należy do 30 września 2021r. zarejestrować się i wypełnić formularz na www.pacjent.gov.pl lub zadzwonić pod bezpłatny numer Narodowego Programu Szczepień 989.

Przydatne linki:

www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19

www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/ranking

www.gov.pl/web/loteria                   Wszystkich chętnych zapraszamy.

 

Koordynator ds. szczepień

Aneta Szwej

 

 

14

SIE

2021

374

razy

czytano