Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina Żarnowiec położona jest w północno-wschodniej części województwa śląskiego, na granicy województw świętokrzyskiego i małopolskiego, nad rzeką Pilicą. Tereny gminy leżą na pograniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz Wyżyny Miechowskiej. Ich południowa część znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego „Orlich Gniazd”. Krajobraz ma charakter równinny i zdominowany jest przez pola i łąki.

Gmina z historią

: Preloader. : Preloader.

Aktualności

Projekt "Mała książka - wielki człowiek"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Projekt "Mała książka - wielki człowiek"

 

Przypominamy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Żarnowcu bierze udział w projekcie "Mała książka - wielki człowiek". Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat.

Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

Przedszkolak, który na swojej Karcie Małego Czytelnika uzbiera 10 naklejek za wizyty w bibliotece, otrzyma imienny dyplom, odznakę Superczytelnika i kostkę do gry.

 

 

Obraz może zawierać: tekst „10x Kartă Matego Czytelnika MAŁY CZYTELNIK OTRZYMUJE: Dyplom Mateo Czytelnika Superczytelnik Gratulujemy!”

 

 

Obraz może zawierać: ‎tekst „‎MAŁAKSTĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK PIERW SZE CZYTANKI DLA... ש Książką połączeni, Ksiażkąpołączeni, dzie biblioteki czyli przedszkolak 5861 BIBLIOTEK W CAŁEJ POLSCE‎”‎

 

 

 

13

PAŹ

2020

304

razy

czytano