Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty działające na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na bezpłatne szkolenie pn.: „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy”.
3 czerwca 2026 r.
10:00–14:00
Sala Błękitna, Urząd Marszałkowski w Katowicach, ul. Ligonia 46
Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych rozwijaniem skutecznych metod komunikacji, budowaniem zaangażowania oraz wzmacnianiem współpracy z wolontariuszami.
Zgłoszenia
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: ngo@slaskie.pl
W tytule wiadomości należy wpisać:
„Od misji do emocji – storytelling NGO – 03.06.2026 r.”
W treści: imię, nazwisko oraz nazwa reprezentowanej organizacji.
Informacje dodatkowe
Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych w regionie dostępne są na stronie: ngo.slaskie.pl