Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kolonie dla dzieci rolników

Strona główna » Aktualności » Kolonie dla dzieci rolnikówKrajowa Rada Izb Rolniczych organizuje kolonie dla dzieci rolników z dofinansowaniem z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Młodzi mieszkańcy wsi będą mieli okazje skorzystać z dwutygodniowego wypoczynku w atrakcyjnych miejscowościach wczasowych w górach i nad morzem.

Obecnie izby rolnicze  prowadzą zapisy na wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci i młodzieży urodzonych po 1 stycznia 2005 roku, których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

– W tym roku w związku z epidemią COVID–19, kolonie odbędą się przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych (wytyczne GIS, MZ i MEN) ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wypoczynek odbędzie się w ośrodkach spełniających wymagane warunki sanitarne zapewniające bezpieczeństwo, przeznaczone tylko dla wypoczynku dzieci i młodzieży – informuje KRIR.

Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci i młodzieży w 2021 roku organizowany jest  przez Krajową Radę Izb Rolniczych we współpracy z wojewódzkimi izbami rolniczymi został dofinansowany ze środków FSUSR w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.


Źródło:

https://www.wrp.pl/

 

 


 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2021-06-06 07:28:31

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • jubilaci2021-spotkanie
  • jubilaci2021-47
  • jubilaci2021-46
  • jubilaci2021-45
  • jubilaci2021-44
  • jubilaci2021-43
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy