Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Gminny konkurs "Piękna nasza Gmina cała"

Strona główna » Aktualności » Gminny konkurs "Piękna nasza Gmina cała"

 

GMINNY KONKURS WIEDZY O GMINIE ŻARNOWIEC

 

28.05.2021r.  nasze przedszkole organizowało Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Żarnowiec „PIĘKNA NASZA GMINA CAŁA” pod patronatem Wójta Gminy Żarnowiec Pana Grzegorza Sceliny. Do konkursu stanęły 2 drużyny z placówek z naszej gminy  - Przedszkole Publiczne w Żarnowcu, Odział 0 ze Szkoły Podstawowej w Chlinie,  reprezentowane  przez  świetnie przygotowanych zawodników. Każda drużyna składała się z 3 zawodników w wieku 5/6 lat.  Wszystkie przedszkolaki wykazały się bardzo dobrą znajomością naszej gminy, za co po naradzie jury, otrzymały dyplomy, nagrody i miejsca.

I miejsce przypadło dla Jakuba Maja

II miejsce przypadło dla Szymona Rogoża

III miejsce przypadło dla Alberta Kiecy

Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni: Anna Nowak i Michał Talik

Dziękujemy wspaniałemu jury, w składzie: Pani Jadwiga Chaberka  - Wychowawca grupy „0” ze Szkoły Podstawowej w Chlinie, Pani Justyna Mucha – Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żarnowcu, Pani Monika Peruń z Gminnej Biblioteki Publicznej w Żarnowcu.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Podziękowania składamy Rodzicom i Nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu, w którym mogły się wykazać wiedzą o naszej „małej” Ojczyźnie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy i zapraszamy znowu za rok.Koordynatorzy Konkursu: Dorota Kłek, Renata KłekŹródło:

http://www.przedszkolezarnowiec.pl/aktualnosci/938

 

  

 


 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2021-06-04 13:56:10

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • jubilaci2021-spotkanie
  • jubilaci2021-47
  • jubilaci2021-46
  • jubilaci2021-45
  • jubilaci2021-44
  • jubilaci2021-43
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy