Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Informacja o Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Strona główna » Aktualności » Informacja o Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

 

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że nadal wszystkie punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie zawierciańskim działają.
Pomoc można uzyskać w formie zdalnej (do odwołania), tj. porady prawne i obywatelskie udzielane są za pomocą telefonu, maila lub innego komunikatora.
Zapisy w czasie funkcjonowania punktów w sposób zdalny przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod nr tel. (32) 450-71-22

 

Harmonogram pracy wszystkich Punktów Poradniczych w powiecie zawierciańskim dostępny jest pod adresem:

https://bip.zawiercie.powiat.finn.pl/bipkod/14540155

 

O przywróceniu działania punktów w ww. lokalizacjach będziemy informować na bieżąco.

 

W czasie kryzysu związanego z pandemią COVID-19 wiele osób doświadcza trudności i problemów, których rozwiązanie wymaga wiedzy i doświadczenia prawnika.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Stowarzyszenie na rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA zainicjowało internetową kampanię społeczną za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

 

Przygotowaliśmy e- poradnik upowszechniający wśród mieszkańców informację o możliwości skorzystania z bezpłatnego poradnictwa .

 

Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl w szczególności w zakładce http://dogma.org.pl/lokalizacje/powiat-zawiercianski/: znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie powiatu zawierciańskiego  oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Uruchomiliśmy również dodatkowy numer telefonu/infolinii:

79 88 69 599

pod którym: można uzyskać informacje na temat warunków i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji.

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2021-05-11 11:33:55

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • jubilaci2021-spotkanie
  • jubilaci2021-47
  • jubilaci2021-46
  • jubilaci2021-45
  • jubilaci2021-44
  • jubilaci2021-43
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy