Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Barbary Pandel

Strona główna » Aktualności » Pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Barbary Pandel

 

        W miesiącu sierpniu br. odbyło się uroczyste pożegnanie dyrektora Szkoły Podstawowej im. Haliny Grabowskiej „Zety” w Chlinie. Po 38 latach pracy w zawodzie nauczyciela, w tym 12 latach pracy na stanowisku dyrektora na emeryturę odeszła Pani Barbara Pandel. 

W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Żarnowiec - Grzegorz Scelina, Sekretarz Gminy - Renata Koźlicka, Przewodniczący Rady Gminy - Eugeniusz Kapuśniak, Przewodnicząca Rady Rodziców – Małgorzata Błaut, dyrektorki szkół z terenu gminy, pracownicy Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Żarnowcu oraz grono pedagogiczne szkoły w Chlinie.

Pan Wójt wraz z Przewodniczącym Rady Gminy podziękowali Pani dyrektor za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły oraz edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Wyrazili wdzięczność za cierpliwość, życzliwość i troskę o dobro uczniów, życząc jednocześnie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji planów, rozwijania własnych zainteresowań i pasji oraz zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Dokonujemy podsumowań zamykających pewien etap swojego życia. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Pani dyrektor dziękowała za współpracę nauczycielom i rodzicom, podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli.

W drodze konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Chlinie Wójt Gminy Żarnowiec powołał Panią mgr Annę Skorupa, która objęła tę funkcję z dniem 2 września br.

 

 

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2019-09-03 09:49:53

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • wience-gmina-2020Lany_Male_3
  • wience-gmina-2020Lany_Male_2
  • wience-gmina-2020_z_Lan_Malych
  • wience-gmina-2020Wieniec_z_Chliny
  • wience-gmina-09-2020
  • DSCF7603wience-gmina-2020
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy