Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Jurajski Dzień Mamy - zaproszenie

Strona główna » Aktualności » Jurajski Dzień Mamy - zaproszenie

 

Świętuj Dzień Mamy z Jurajskim Centrum Medycznym

Już w sobotę 25 maja na parkingu przy JCM zdrowotny festyn dla całej rodziny!Mamy, na co dzień zapracowane, troszczące się o każdego członka rodziny, czas zadbać o siebie! Dzień Mamy to szczególny dzień, w którym możesz pozwolić sobie na odłożenie spraw na później. Zapraszamy Cię z całą rodziną do wspólnego świętowania na parking przy Jurajskim Centrum Medycznym w Zawierciu na ul. 11 listopada 2-4! W ten dzień na wszystkie nasze mamy, kobiety i ich pociechy czekają same przyjemności!

W programie spotkanie z certyfikowanym doradcą laktacyjnym "Kramik z pytaniami - Mama pyta - Położna odpowiada", porady fizjoterapeutyczne, porady dietetyczne Naturhouse Zawiercie, konsultacje logopedyczne, badania otyłości i cukrzycy Telecare i Emimed, porady lekarskie. Każda uczestniczka będzie mogła przetestować antycellulitowy zabieg RSWT. Dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnej laseroterapii w schorzeniach kobiecych Monalisa Touch i umówić się na darmową konsultację ginekologiczną (wymagana rejestracja).

A dla najmłodszych przyjaciół JCM ćwiczenia z siłownią JuraFit - Centrum Fitness Zawiercie i pomiar masy ciała całych rodzin na specjalnej wadze, gimnastyka ogólnoustrojowa z Foodball Academy Zawiercie, malowanie buzi, modelowanie balonów, ścianka wspinaczkowa, fotobudka i... konkurs z Jurajskimi Rycerzami z KS Aluron Virtu Warta Zawiercie!

Nie zabraknie pyszności i niespodzianek! Przyjdź i zobacz, jak możesz pomóc sobie i czuć się dobrze i zdrowo we własnej skórze!

Zapraszamy wszystkie Mamy z rodzinami. Pyszne niespodzianki i prezent dla każdej Mamy!

Więcej informacji będzie pojawiać się na fanpage Jurajskiego Centrum Medycznego na portalu Facebook i Instagramie (@jcmzawiercie)
Jurajskie Centrum Medyczne
ul. 11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

 

 

ZAŁĄCZNIKI

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2019-05-20 21:25:35

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • DSCN4015_jubilatka19
  • DSCN4014_jubilatka19
  • DSCN4010_jubilatka19
  • DSCN4008_jubilatka19
  • DSCN4000_jubilatka19
  • DSCN3989_jubilatka19
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy