Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Strona główna » Aktualności » 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

           W niedzielę 13 stycznia br. odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny dzięki szczodrości mieszkańców naszej gminy udało się zebrać imponującą kwotę 10.449,39 zł.  

      Podsumowując tegoroczny finał szczere wyrazy podziękowania kierujemy do 20 wolontariuszy oraz do Pani Joanny Witkowskiej i nauczycieli z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Żarnowca za zorganizowanie sztabu WOŚP.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania programu artystycznego, a byli to:

- dzieci z Przedszkola Publicznego w Żarnowcu

- uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Chliny

- zespoły działające przy GOKSiT w Żarnowcu: Atomy Kids, Atomy Junior oraz Atomy.

Podczas imprezy odbył się pokaz czirliderek ze Szkoły Podstawowej z Żarnowca oraz występy zespołu "Korona Żarnowca” i "Rewers". Dla najmłodszych przygotowano pokaz iluzjonistyczny „Czaruj z nami”. O godzinie 20.00 zapalono „Światełko do nieba”.  

Serdecznie dziękujemy Pani Marii Pielińskiej i Panu Marcinowi Ślęzak z Woli Libertowskiej za dary na rzecz WOŚP, uczniom oraz rodzicom uczniów szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi za pyszne ciasta i sałatki owocowe, z których dochód zasilił WOŚP.

 „Związek Młodzieży Wiejskiej” z Otoli i Woli Libertowskiej również przyłączył się do zbiórki.

Imprezie towarzyszyła licytacja WOŚP. Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Żarnowcu prowadziła sprzedaż książek i ozdób świątecznych. Całkowity dochód został przekazany Fundacji WOŚP.

 

27. finał organizowany był pod hasłem: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy! 

 

 

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2019-01-15 13:40:56

Finał WOŚP 2019r. zdjęć w galerii: 72
więcej
Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • Obraz_107dozynki19
  • Obraz_104dozynki19
  • Obraz_101dozynki19
  • Obraz_097dozynki19
  • Obraz_094dozynki19
  • Obraz_093dozynki19
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy