Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

KONCERT DLA UCZNIÓW

Strona główna » Aktualności » KONCERT DLA UCZNIÓW

 

KONCERT DLA UCZNIÓW

 

         16 maja br. uczniowie klas 6, 7 Szkoły Podstawowej  i klasy  2, 3 Gimnazjum w Żarnowcu, wzięli udział w Koncercie o charakterze profilaktyki uzależnień pt. „Dekalog Twoim drogowskazem. Przeciwdziałanie uzależnieniom wśród młodzieży szkolnej” w wykonaniu Aleksandry Dudziak.

Ola Dudziak to mgr sztuki, polska kompozytorka, wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i muzyki oraz grafiki do swoich projektów. Wydała płyty. Można je znaleźć na stronie http://oladudziak.pl/

Odwiedziła naszą szkołę, by opowiedzieć uczniom o swoim życiu i przekazać kilka uniwersalnych prawd dotyczących zagrożeń, na które narażeni są młodzi ludzie.

Występ bardzo spodobał się szkolnej publiczności, z którą artystka szybko nawiązała kontakt. Gimnazjaliści oraz uczniowie klas młodszych chętnie brali udział w eksperymentach, które uświadomiły im jak ważne w życiu są emocje okazywane innym.

Ola to niezwykle wrażliwa i otwarta osoba i przy pomocy muzyki wyraża dziś swoje emocje i przemyślenia. Taka oryginalna forma programu profilaktycznego, oparta w dużej mierze na aktywizacji widzów sprawiła, że przekazane treści trafiły do umysłów i serc młodych ludzi z ogromną siłą i przejęciem.

 

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2018-05-17 12:14:15

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • final_wosp2019_72
  • final_wosp2019_71
  • final_wosp2019_70
  • final_wosp2019_69
  • final_wosp2019_68
  • final_wosp2019_67
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy