Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Warsztaty Decoupage

Strona główna » Aktualności » Warsztaty Decoupage

 

Warsztaty Decoupage

„NATCHNIENIE, TWORZENIE, ZDOBIENIE - SKARBEM LUDU..." C. K. Norwid

 

         Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Żarnowcu był organizatorem warsztatów artystycznych dla osób, które lubią twórczo spędzać czas i czerpią inspiracje w sztuce. 

Zajęcia odbywały się w styczniu i lutym 2018r. i okazały się świetną odskocznią od codziennego życia.

Warsztaty były bardzo twórcze i stymulujące, pobudzające kreatywne myślenie, rozwijające wrażliwość i budujące poczucie własnej wartości.

Podczas zajęć uczestnicy poznali technikę zdobienia przedmiotów metodą decoupage, przekonali się jak prosta jest to technika i jak wspaniale przy jej użyciu zmieniają się przedmioty ozdobne oraz  rzeczy zwykłe codziennego użytku. Poznali również inne techniki zdobienia przy użyciu wikliny, bibułki i innych materiałów.

Własnoręcznie wykonane prace mogą stanowić niepowtarzalne prezenty dla bliskich lub być ozdobą mieszkania.

Sympatyczna atmosfera podczas warsztatów, dzielenie się wiedzą, pomysłami, wrażeniami, cenne uwagi prowadzącej oraz przede wszystkim możliwość twórczego odreagowania codziennych trudów to niewątpliwie zalety, które sprawiły, iż z przyjemnością panie przychodziły na zajęcia.

 

 

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2018-02-27 13:03:50

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • DSCF3692_kiermaszb18
  • DSCF3690_kiermaszb18
  • DSCF3686_kiermaszb18
  • DSCF3683_kiermaszb18
  • DSCF3682_kiermaszb18
  • DSCF3679_kiermaszb18
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy