Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu

Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu

 

Dzień Babci i Dziadka

w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu

 

        Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

Spotkania z dziadkami odbywały się przez dwa dni w GOKSiT. W poniedziałek 22 stycznia wystąpili najmłodsi: Biedronki, Pszczółki oraz Motylki. We wtorek zaś 23 stycznia Podróżnicy i Żabki występowali dla swoich ukochanych dziadków.
W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze, piosenki, tańce.
W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.
Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

 

                                           

                                                                                     Agnieszka Mądry

 

 


 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2018-01-29 10:59:23

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • final_wosp2019_72
  • final_wosp2019_71
  • final_wosp2019_70
  • final_wosp2019_69
  • final_wosp2019_68
  • final_wosp2019_67
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy