Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

"Wybieram wybory" - konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Strona główna » Aktualności » "Wybieram wybory" - konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

 

     Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze ogłosiły II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

List Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie

Uprzejmie informuję, że Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze ogłosiły II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Konkurs, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poświęcony będzie wyborom samorządowym, które odbędą się jesienią przyszłego roku. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego - w szczególności dotyczącego wyborów samorządowych, propagowanie idei udziału w tych wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do udziału w Konkursie za pośrednictwem dyrektora swojej szkoły do 17 października br. 9 listopada o godzinie 10.00 odbędzie się etap szkolny Konkursu - test wyboru, składający się z 25 pytań. Przygotowano 3 etapy Konkursu, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje oraz wzory zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej www.pkw.gov.pl oraz http://www.wybieramwybory.pl/

 

 

 

 

 

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2017-09-14 12:52:38

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • DSCF2318mikolaj17
  • DSCF2311mikolaj17
  • DSCF2310mikolaj17
  • DSCF2307mikolaj17
  • DSCF2306mikolaj17
  • DSCF2301mikolaj17
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy