Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Projekt UnderStand w GOKSiT

Strona główna » Aktualności » Projekt UnderStand w GOKSiT

 

Projekt  UnderStand  w  GOKSiT

 

      Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza na zajęcia kulturalne, które poprowadzą wolontariuszki: Kinza Zeb z Pakistanu i Hana Latovic z Chorwacji w dniach 24 lipca – 12 sierpnia 2017r.

Celem projektu UnderStand realizowanego przez międzynarodową organizację AIESEC (za pośrednictwem Uniwersytetu Śląskiego) jest promowanie społecznej, ekonomicznej, politycznej równości niezależnie od wieku płci, rasy, pochodzenia, wyznania czy statusu ekonomicznego.

Projekt UnderStand jest skierowany do wszystkich domów kultury, domów dziecka oraz świetlic środowiskowych na Śląsku, w którym zagraniczni wolontariusze mogą prowadzić zajęcia kulturalno-edukacyjno-rozrywkowe oraz zaangażować się w codzienną działalność placówki. Poprzez pracę wolontariuszy, podopieczni otrzymają możliwość obcowania z ludźmi wywodzącymi się z innych kultur oraz poszerzenia swoich perspektyw.
To również projekt, w którym zagraniczni wolontariusze, dzięki interaktywnym zajęciom i zabawom, rozwijają wrażliwość wśród dzieci poprzez dostarczanie prawidłowych wzorców zachowań wobec osób o innym wyglądzie, czy kulturze. Kształtowana jest również kreatywność i ciekawość języków obcych oraz umiejętność przyswajania ich od najmłodszych lat.

Wszystkie zajęcia prowadzone przez wolontariuszy odbywają się w języku angielskim, co przełoży się jednocześnie na polepszenie umiejętności językowych uczestników warsztatów.

Szczegóły już wkrótce.

 

Zapraszamy!

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI

autor: zarnowiec.pl

data dodania: 2017-06-30 10:15:21

Linki

Urząd Gminy Żarnowiec
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec

tel.: (32) 64-49-304, (32) 64-49-320
e-mail: ug@zarnowiec.pl
ePUAP: /637-13-94-249/skrytka

  • DSCF2318mikolaj17
  • DSCF2311mikolaj17
  • DSCF2310mikolaj17
  • DSCF2307mikolaj17
  • DSCF2306mikolaj17
  • DSCF2301mikolaj17
Gmina Żarnowiec w układzie administracyjnym stanowi północno –wschodnią część województwa śląskiego, na styku z dwoma województwami: od wschodu ze świętokrzyskim, od południa zaś z małopolskim. Geograficznie jest częścią Wyżyny Małopolskiej na przejściu Wyżyny Częstochowskiej w Nieckę Niedziańską. Południowo – zachodnia część gminy ma urozmaiconą rzeźbę terenu ze wzniesieniami do 380 m. n.p.m. Jest ona objęta Zespołem Jurajskich Parków Krajobrazowych po Chlinę i Wolę Libertowską, rejon Udorza oraz trzy hektary parku przydworskiego ze stawami uznano jako park krajobrazowy. Pozostałą część gminy stanowią tereny płaskie z zaznaczonymi dolinami rzek.
Poleć stronę
Zapytanie
Księga gości
Zobacz wpisy